,,BĄDŹ SOBĄ, BO WSZYSTKIE INNE ROLE SĄ JUŻ ZAJĘTE''

by - 5:25 PM

Nazywam się Marlena i mimo że na świecie jest milion osób o tym imieniu, to ja wciąż pozostaję jedna. Jedyna w swoim rodzaju, bo nikogo nie udaję. Nie bawię się w teatr. Nie zakładam codziennie nowej maski, ani nie szukam innej roli do zagrania. Przecież znane przysłowie jasno mówi, że wszystkie są już zajęte, więc po co się trudzić poszukiwaniami kolejnego wcielenia?Mam niebieskie oczy. Zdarzyli się ludzie, którzy porównywali je do tych z reklamy kropel do oczu. Mówili 'masz takie same oczy jak te z telewizji' i chociaż było w tym trochę prawdy, to ja nie mogłam się z tym stwierdzeniem do końca zgodzić. Może i podobieństwo było uderzające, ale te na mojej twarzy wyróżniają się, dlatego że są  m o j e. Tak jak mój nos czy włosy. Mimo mysiego koloru i czasem nie do ułożenia loków, mimo że sprawiają wiele kłopotów, a rano nie jestem w stanie ich okiełznać, to lubię je. Lubię je, bo należą do mnie. Również decyzje, które podejmuję. Czy to ważne, że zdarzyła się jakaś niewłaściwa? Wszystkie były wyłącznie moim wyborem, zależały ode mnie. Dlatego ja będę ich żałować. Nie ty, nie oni, nie wy ani nie ona. Ja. Bo są częścią mnie. Kształtują mój charakter, tworzą tą niepowtarzalną osobę, którą jestem.


Jesteś wyjątkowy, jedyny. Czy więc udawanie kogoś innego, kogoś kim nie jesteś ma sens? Po co zadawać sobie tyle trudności, co? Zamiast tego wyjdź z cienia i uśmiechnij się. Nie wstydź się swojego uśmiechu, nie wstydź się siebie, bo jesteś niezwykły. Nie kreuj żadnej głupiej kopii. Każdy ci powie, że oryginały są lepsze i bardziej wartościowe. Dlatego bądź sobą!
Do następnego,
 Marlena xxx

You May Also Like

10 komentarze

 1. Śliczne zdjęcia . Nie lubię jak ktoś udaje kogoś innego .
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba być sobą! Tylko niektórzy poprzez dążenie do oryginalności stają się tacy sami. Udają wtedy kogoś kim naprawdę nie są. Niektórzy nie rozumieją jeszcze chyba słowa oryginalność. ;)
  Buziaki :* meryy-blog.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Nienawidzę, gdy ktoś udaje kogoś kim nie jest :) Ja zawsze staram isę być sobą - stawiam zawsze na oryginalność! Nie ma drugiej takiej samej osoby jak my na świecie <3

  Skomentujesz? Zaobserwujesz? Dopiero zaczynam -> MÓJ BLOG - KLIK ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Mądry post! Super zdjęcia. OBSERWUJĘ - już od dawna :D
  ouurselves.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia chociaż szkoda że tak mało. :-)
  Taki mądry post ♡
  http://imbirkowy-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju :)

  Mój blog CLICK

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię ludzi, którzy mają kilka twarzy. Bardzo ładne zdjęcia:)
  sajecka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale pięknie ten post przedstawiłaś :) Pod każdym względem, zarówno graficznym, jak i treści. I piszę to całkowicie szczerze!

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

○ Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz i obserwację, to naprawdę motywuje!
○ Nie bawię się w obserwację za obserwację!
○ Weryfikacja obrazkowa wyłączona.