MIEJSCA, KTÓRE CHCIAŁABYM ODWIEDZIĆ +DRESSLINK

by - 11:40 AM

Założę się, że każdy ma chociaż jedno miejsce, które chciałby odwiedzić. Paryż, Hawaje, a może coś skromniejszego takiego jak strumyczek przy lesie? Po prostu nie wierzę, żeby była taka osoba, której nie marzy się zmiana otoczenia choćby na chwilę.
Z racji, że lubię kocham podróżować, to miejsc, które chciałabym zwiedzić jest mnóstwo. Serio, nie byłabym w stanie zamieścić ich tu wszystkich, dlatego wybrałam tylko kilka i właśnie w tej notce chcę wam je przedstawić. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się je obejrzeć nie tylko na zdjęciach znalezionych w internecie, ale również ujrzeć je na własne oczy.

1. Dolina Łez Szkocja


2. Jezioro Bajkał Rosja


3. Casa Del Arbol w Banos huśtawka nad przepaścią


4. Wenecja


5. Malediwy


6. Londyn7. Kanion Antylopy USA


8. Tunel Miłości Ukraina

       Wszystkie zdjęcia pochodzą z grafiki Google.Niedawno napisała do mnie pewnie wam znana firma Dresslink. Dość długo zastanawiałam się nad odpowiedzią. Jednak po przemyśleniu sprawy, zwłaszcza, że napisali do mnie już nie pierwszy raz, zgodziłam się. Pewnie sporo osób patrząc na liczbę obserwatorów na moim blogu mogłoby stwierdzić 'nawet nie ma 20 obserwacji, a już bierze się za współpracę, pewnie to blog pisany tylko dla darmowych ciuchów'... Ale to nie tak. Po prostu jestem ciekawa tej współpracy, myślę, że byłoby to fajnym urozmaiceniem mojego bloga i uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować. Mam nadzieję, że pomożecie mi i będziecie klikać w linki. Naprawdę nie jesteście w stanie sobie wyobrazić, jak się cieszę, że czytacie ten mój internetowy kącik i umożliwiacie mi realizacje i udoskonalanie mojej pasji jaką jest blogowanie. Dziękuję! 


                                                                                    KLIK


KLIK


KLIK
 KLIK


 KLIK


A wy jakie miejsca chcielibyście zobaczyć?

You May Also Like

5 komentarze

 1. Ja mam zamiar odwiedzić USA a nawet tam zamieszkać ;)
  życzę udanej współpracy
  po klikane
  3.59
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz S kąd tu jestem? Skomentowałas post na bogu berrythere.blogspotm.com ,kliknęłam na ciebie i spojrzałam ze blogujesz! Ciekawy blog!😇☺☺😂😃😄☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest wiele miejsc, które chciałabym zobaczyć :)
  Powodzenia we współpracy, poklikałam i proszę o to samo u mnie na blogu.
  Pozdrawiam,
  www.magdalenaklak.pl

  OdpowiedzUsuń

○ Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz i obserwację, to naprawdę motywuje!
○ Nie bawię się w obserwację za obserwację!
○ Weryfikacja obrazkowa wyłączona.